GASTRO ŽIJE!

Regulované probouzení českého gastro průmyslu
Bezpečná zóna nabídne možnost externího stravování s respektem k současným opatřením pro podporu lokálních podniků. Veškeré informace k projektu Gastro žije! na www.gastrozije.cz.
Zákazník si u okénka vyzvedne oblíbené jídlo, bezkontaktně zaplatí a v bezpečné zóně, se svým partnerem a max. 1 dalším členem rodiny, pohodlně zkonzumuje bez nutnosti mít nasazenou roušku.
Koncept kruhové bezpečné zóny může být nahrazen jinou variantou uspořádání dle požadavků daného prostoru. Jediné, co je nutné zachovat, jsou její bezpečnostní parametry.
Jídelní sestava je tvořena stabilní trojnožkou se třemi sedátky a viru-odolnou deskou stolu. Stínění a ochranu před deštěm může zajistit slunečník. Sestava je kotvitelná.
Proměníme veřejný prostor - v současnosti opuštěné ulice, náměstí a další plochy - proměníme v bezpečné zóny proto, aby mohly gastro provozy přežít.
Jídelní sestavy najdou další uplatnění v parcích nebo lesích, na hřištích, u vody, na chalupách nebo mohou zůstat součástí městského mobiliáře. Výrazný grafický rastr může po odeznění epidemie sloužit umělcům jako jeviště, galerie nebo dětem jako hřiště.

Rádi se s Vámi setkáme

Probereme vaše požadavky a ukážeme vám, jak podobné projekty řešíme my.

Chci schůzku

Naše produkty